KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 10447243
nr 1044 7243
Carl Palme
(1879-1960)
Blyerts, Carl Palme (1879-1960), Hus, signerad, 1921, motivet: 19x22
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 juni 2016
kl 19:17:00
100 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Lis Husberg (f. 1920)